Telefonia stacjonarna

Nowoczesna komunikacja

Usługa cyfrowej telefonii suderTEL dzięki zaawansowanym technologiom i indywidualnym rozwiązaniom staje się nie tylko podstawowym narzędziem pracy, ale również elementem podkreślającym nowoczesność i elastyczność firmy. Interaktywne menu głosowe IVR z profesjonalnymi komunikatami nagranymi w studiu, oraz indywidualnymi scenariuszami działania daje kompletny system. W połączeniu z krajową i międzynarodową numeracją, komunikacja staje się jeszcze prostsza i wygodniejsza. Klienci dzwoniący z zagranicznych numerów automatycznie otrzymują połączenia z dedykowanym konsultantem lub otrzymują indywidualny scenariusz głosowy nagrany w ich języku.

Integracja systemów

Umowa i wsparcie

Analiza potrzeb

Satysfakcja klienta

suderTEL

Telefonia cyfrowa suderTEL to nowoczesne rozwiązanie dla małych i średnich firm jak również dużych korporacji. Firmy posiadające w swoich zasobach analogową telefonię mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów w płynnym przejściu na telefonię cyfrową. Każdy projekt analizujemy pod kątem ekonomicznym, jak również pod kątem ciągłości działania i dostosowujemy etapy przejścia zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Bądź zawsze w kontakcie

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dostępność i łatwość kontaktu z klientami dlatego udostępniamy opcję prezentacji jednym numerem. Niezależnie od tego który z pracowników firmy, czy też z której lokalizacji zadzwoni może zaprezentować się numerem głównym.

Dzięki temu nasze systemy telekomunikacyjne stają się proste i wygodne dla użytkowników pomimo złożoności i możliwości skonfigurowania rozbudowanych scenariuszy działania.

Swoboda w komunikacji

Usługi telekomunikacyjne SUDER to również integracja różnych systemów teleinformatycznych ze sobą tworząca kompletny system dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Łączymy ze sobą oddziały firm rozmieszczone na terenie całego kraju jak i za granicą. Połączenie numeracji krajowej z zagraniczną oraz wykorzystanie nowoczesnej technologi SUDER daje swobodę w komunikacji i gwarantuje ciągłość działania nawet w sytuacjach zmiany lokalizacji oddziału czy siedziby firmy.

Który jesteś w kolejce?

Nie można się do Ciebie dodzwonić? Nie czekaj tylko zmień swój system telekomunikacyjny na suderTEL. Funkcja kolejkowania połączeń daje pewność, że każdy klient uzyska połączenie z Twoją firmą. Usługa dedykowana jest do przychodni, szpitali jak również małych firm i dużych przedsiębiorstw. Klient oczekujący na połączenie usłyszy muzykę oraz informację ile osób oczekuje w kolejce połączeń. System umożliwia umieszczenie dodatkowych informacji, które dzwoniący co pewien ustalony czas usłyszy podczas oczekiwania. Może to być reklama jak również ważny komunikat np. w przychodni o dostępnych terminach badań.