Informatyka

Kompleksowe rozwiązania

Wspieramy naszych klientów podczas tworzenia i modernizacji infrastruktury IT.

Outsourcing IT

Nie masz własnego działu IT lub nie chcesz go utrzymywać ze względów ekonomicznych, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Outsorcing usług informatycznych to również świetny wybór dla firm posiadających swój dział IT.

Wsparcie techniczne

Naszym klientom zapewniamy serwis i wsparcie techniczne w trybie 24/7/365. Zostań jednym z nich już teraz i korzystaj z wiedzy oraz doświadczenia naszych inżynierów.

Administracja systemami

Analiza aktywów i indywidualne dopasowanie rozwiązania zapewnia optymalizację kosztów usługi
z utrzymaniem jej jakości.

Hosting, domeny

Skorzystaj z elastycznych pakietów i zarejestruj lub przenieś do nas domenę. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie techniczne oraz pomoc w wyborze odpowiedniej usługi.

Praca zdalna

Potrzebujesz rozszerzyć swoje możliwości oraz przystosować sprzęt IT do pracy zdalnej - skorzystaj już teraz z naszej oferty. Pomożemy w doborze rozwiązania oraz zapewnimy wsparcie techniczne na każdym etapie naszej współpracy.

Bezpieczeństwo danych

Utraciłeś swoje dane, przez przypadek je skasowałeś lub został uszkodzony nośnik? Zgłoś się do nas, pomożemy w zakresie ich odzyskania oraz zarekomendujemy rozwiązania zabezpieczające Twoje dane w przyszłości przed ich ewentualną utratą.

Jeśli wymieniasz sprzęt lub utylizujesz stary pamiętaj o utylizacji danych oraz ich bezpiecznym kopiowaniu.

Odzyskiwanie

Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników, dane niekontrolowanie lub celowo usunięte. Wykorzystujemy najnowsze techniki z zakresu informatyki śledczej.

Kasowanie

Zapewniamy zgodność z rozporządzeniem RODO w zakresie bezpowrotnego usuwania danych nadmiarowych. Wykorzystujemy certyfikowane urządzenia oraz najskuteczniejsze algorytmy.

Kopiowanie

Dbając o bezpieczeństwo danych gwarantujemy skuteczne ich kopiowanie pomiędzy nośnikami z wykorzystaniem certyfikowanych duplikatorów.