Tele i videokonferencje

Systemy videokonferencyjne

Oferujemy kompleksowe rozwiązania wiodących producentów systemów wideokonferencyjnych. Dzięki doświadczeniu i możliwościom technologicznym integrujemy systemy wideo z telefonią stacjonarną oraz innymi zasobami klienta. Efektem jest kompletny system dający jeszcze więcej możliwości. Korzystanie z usług wideo staje się jeszcze prostsze i bardziej dostępne. 

Integracja systemów

Umowa i wsparcie

Analiza potrzeb

Satysfakcja klienta

videokonferencja

Yealink Meeting Serwer (YMS)

Uzupełniając fizyczne zestawy wideokonferencyjne oferujemy zintegrowaną platformę dostępną jako wirtualna maszyna. Jest ona gotowa do implementacji na serwerach dedykowanych, w chmurze prywatnej lub jako usługa hostowana w SUDER.

Zestawy wideokonferencyjne

Posiadamy szeroką gamę produktów z których komponujemy zestawy wideokonferencyjne. Dzięki doświadczeniu i możliwościom technicznym tworzymy indywidualne zestawy zgodnie z oczekiwaniami klienta.

suderCONF

Idealnym uzupełnieniem systemów wideokonferencyjnych jak i telekomunikacyjnych są pokoje telekonferencyjne suderCONF. Klinci oprócz podstawowej funkcjonalności zarządzania z poziomu telefonu mogą skorzystać z dedykowanego panelu. Korzystanie z systemów telekonferencyjnych staje się jeszcze prostsze i bardziej wydajne.